Ubezpieczenie Turystyczne ...

Każda podróż to nowa przygoda. Wędrujesz po odległych krainach, odkrywasz egzotyczne kultury i poznajesz niezwykłych ludzi. Na wakacjach wszyscy jesteśmy bardziej otwarci na niecodzienne przeżycia i chętniej podejmujemy ryzyko.

Pobyt w nieznanym otoczeniu wiąże się z zagrożeniami, których moc nie dosięgnie Cię w fotelu Twojego salonu.  

Opóźniony lot   uszkodzony bagaż czy kieszonkowcy w metrze — to ciemna strona turystyki. Co więcej, męczący dojazd, zmiana strefy czasowej czy nowe okoliczności przyrody mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.


Jak chroni ubezpieczenie turystyczne ?

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o  polisie podróżnej  przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa  koszty leczenia  w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

W trudnych sytuacjach otrzymasz wsparcie w ramach  assistance w podróży , a pakiet  OC  gwarantuje rekompensatę strat wyrządzonych innym osobom. W ramach polisy możesz zdecydować się także na  ubezpieczenie bagażu . Odszkodowanie zrekompensuje Ci zniszczenie lub utratę rzeczy osobistych.

Nieważne, czy będziesz przemieszczać się paryskim metrem, koleją transsyberyjską czy dromaderem na Saharze, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdych okolicznościach, abyś mógł w pełni cieszyć się urlopem. Lubisz podróżować? Niech pierwszym przystankiem będzie CUK Ubezpieczenia !

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...