Ubezpieczenia Samochodowe ...

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek komunikacji i trudno wyobrazić sobie dojazd do pracy czy wypady za miasto bez własnego auta.

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup  polisy OC . To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki ubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.


Jak mogę ubezpieczyć samochód?

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w  ubezpieczenie AC , które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także  NNW , czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance   to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej ochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Wypowiedzenie OC, oświadczenie sprawcy kolizji, formularz reklamacyjny i inne dokumenty do pobrania znajdziesz ...

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...