Ubezpieczenie Rowerowe ...

 

Rower wynaleziono już w XIX wieku i trzeba było czekać wiele lat zanim wprowadzono polisy dbające o dobro rowerzystów.

Bezpieczeństwo to nie tylko kask i sprawne hamulce. Nasze drogi przystosowane są przede wszystkim dla samochodów. Gdy ścieżka rowerowa się kończy, musimy wjechać na jezdnię, gdzie sprawne manewrowanie między pojazdami jest nie lada sztuką.

Wierzymy, że rowerzysta jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi i dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla jednośladów.Jak ubezpieczenie chroni rowerzystę ?

W razie nieszczęśliwego wypadku otrzymasz świadczenie  NNW , dzięki czemu nie zostaniesz bez wsparcia w razie konieczności podjęcia leczenia czy rehabilitacji. Polisa rowerowa chroni nie tylko Twoje  zdrowie i życie , ale także innych uczestników drogi. Warto wiedzieć, że rowerzysta jest odpowiedzialny za szkody wyrządzone osobom trzecim. Jadąc na dwóch kółkach, możesz stanowić potencjalne zagrożenie dla innych cyklistów, pieszych, czy samochodów. Jeżeli spowodujesz wypadek albo uszkodzisz pojazd, jesteś zobowiązany do naprawy szkody. Z pomocą przyjdzie  polisa OC .

Jak ubezpieczenie chroni rower ?

Martwisz się o bezpieczeństwo Twojego roweru? Ubezpieczenie  casco roweru  to gwarancja środków w przypadku utraty, uszkodzenia lub kradzieży pojazdu. Zakres polisy możesz rozszerzyć o przewożony  bagaż , aby Twoje rzeczy osobiste również były pod ochroną.

Ubezpieczenie dostosuje się do Twoich wypraw rowerowych — może działać na terytorium całego świata i to tak długo, jak chcesz. Zwiększ swoje bezpieczeństwo na drodze i pomyśl o ubezpieczeniu zanim wsiądziesz na rower !

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...