Ubezpieczenia Rolnicze ...

Jako rolnik stale pracujesz blisko natury i jesteś zdany na jej własny rytm, zmieniającą się aurę czy niestabilną sytuację pogodową.

Starasz się zapanować nad należącym do Ciebie wycinkiem środowiska naturalnego, ale przyrody nie da się przecież całkowicie ujarzmić. Trudno przezwyciężyć żywioł i czasami trzeba przyjmować to, co przynosi z pokorą ... Albo z ubezpieczeniem.Jak chroni ubezpieczenie rolnicze ?

Ubezpieczenia rolnicze   to przede wszystkim ochrona w razie nieprzewidzianych okoliczności, które nieproszone mogą przekroczyć progi Twojego gospodarstwa. Grad, susza czy inne klęski żywiołowe to nie wyrok, ale ryzyka, od których możesz się ubezpieczyć na wybraną kwotę, czyli sumę ubezpieczenia. W razie niepomyślnej sytuacji otrzymasz wsparcie finansowe, które zapewni Ci środki na naprawę szkody.

Do obowiązkowych polis zaliczamy  ubezpieczenie budynków rolniczych  oraz OC rolnika. Pierwsze z nich to ochrona zabudowań, które wchodzą w skład Twojego gospodarstwa np. stodoła i kurnik. Z kolei  OC rolnika  polega na pomocy poszkodowanym przez Twoją działalność zawodową, kiedy np. Twoje stado zniszczy zboże sąsiada nie będziesz musiał wypłacać odszkodowania z własnej kieszeni.

Dla pełnej ochrony pomyśl także o zakupie  ubezpieczenia hodowli, upraw i maszyn rolniczych . Dzięki polisie nie musisz martwić się o zwierzęta, rośliny i sprzęt, który decyduje o powodzeniu Twojej aktywności rolniczej. Szanuj owoce własnej pracy – wybierz kompleksowe ubezpieczenie dla Twojego gospodarstwa.

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...