Ubezpieczenia Nieruchomości ...

Dom to oaza spokoju gwarantująca bezpieczeństwo i dająca ukojenie. Nasze schronienie jest jednak nieustannie narażone na szkodliwe czynniki zakłócające domową harmonię.

Zdarzenia losowe  (np. pożar, powódź, silny wiatr) czy  działanie osób trzecich  (np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów) mogą doprowadzić do zachwiania poczucia bezpieczeństwa i często wiążą się z dużymi wydatkami na pokrycie szkód.

W trosce o domowe ognisko przygotowaliśmy bogatą ofertę  ubezpieczeń domu i mieszkania , aby stworzyć bezpieczną przystań dla Twojej rodziny.


Co mogę ubezpieczyć ?

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także  garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze . Dzięki ubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę  ubezpieczeń domów w budowie .

Masz  domek letniskowy  w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki ubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

W trosce o wszystkie dobra majątkowe proponujemy również polisę  OC dla zarządców nieruchomości .

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...