Ubezpieczenia Firmowe   ...

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia.

Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje.
Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.Kogo ubezpieczamy?

Firmy na polskim rynku są bardzo różnorodne. Mają przeróżne profile działalności, politykę wewnętrzną, zatrudniają więcej lub mniej pracowników. Z takiej różnorodności wynikają różne potrzeby ubezpieczeniowe. Chcemy, aby nasza oferta  ubezpieczeń firmowych  zaspokajała oczekiwania wielu przedsiębiorców, dlatego nasze produkty kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Jak mogę się ubezpieczyć?

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie  ubezpieczenie floty . Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie  ubezpieczenia cargo . Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz  OC działalności gospodarczej 

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową ochroną ubezpieczeniową i  pomoc prawną . Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Kreujemy Przyjazny dla Klienta i Szczegółowy !!! Świat Ubezpieczeń ...